Temizlik şirketleri
Temizlik Şirketleri Hizmetlerimiz Kalite Politikamız
İş başvuru formu
Referanslar Hizmet talep formu Ziyaretci Defteri
Hizmetlerimiz
Pratik Bilgiler
İlgili Kelimeler
temizlik ,temizlik şirketleri,temizlik firmaları ,temizlik firması ,özlem temizlik şirketleri 
foto galeri

 
                           OFİS TEMİZLİĞİ
* Ofis temizliği alanında hizmet vermekte olan firmamız istanbulda bulunan bir çok firmanın haftalık iki haftalık genel ofis temizliği işlerinizde siz müşterilerimize yardımcı olup temiz çalışma ortamları hazırlamaktayız.
                 İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK
* İnşaat temizliği gibi hijyenin önemli olduğu bu konuda da akar temizlik olarak hizmet vermekteyiz. çalışmalarımız evinizin büyüklük küçüklük ölçülerine göre konusunda uzman kadromuz ile cam çerçeve wc,mutfak, ve tüm kullanım alanlarının temizliğini yapıp evinizi yada iş yerinizi kullanıma hazırlıyoruz.
 
 
                HALI YIKAMA VE KOLTUK YIKAMA
* Halı ve koltuk temizliği hizmetlerimiz istanbulun tüm alanlarına mevcut olup profosyonel ve  geniş kadromuz son teknolojiye uyumlu makina parkurumuz zengin çeşitleri ile doğaya zara vermeyen leke sökücü ve kir temizleyici maddelerimiz ile siz değerli halkımıza hizmet vermekteyiz..
                       DIŞ CEPHE TEMİZLİĞİ
* Dış cephe cam ve cephe temizliklerinde yılların vermiş olduğu birikim ile teknolojik ekipmanlarımızı bir araya getirerek günümüz şartlerında sıkca tercih edilen plazaların dış cephe camlarının temizliğini vinç platform desteği ile en iyi şekilde yapıp sizlerin hizmetinize sunmaktayız bu konularda ihtiyaç duymanız halinde firmamızdan expertiz hizmeti talep etmeniz yeterli olacaktır...
 
 
                      ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK
* Fabrika, hastane, okul, otel ve benzeri ev villa gibi tüm mekanlarınız akar temizlik güvencesi ile itina ile haftalık iki haftalık  ve aylık zaman dilimleri içersinde temizlenir siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunulur .
                   GEMİ VE YAT TEMİZLİĞİ
* Tersane bölgesi ve açık denizlerdeki gemi ve yatlarınızın yapım ve bakım aşamalarından sonra gerektiği bir şekilde profesyonel bir ekip çalışmasıyla kısa bir zaman dilimi içerisinde  temiz ve hijyenik bir yaşam mahli olmasını  sağlıyoruz..
 

 

temizlik firması
temizlik şirketleriHaberler Haberler
Google Bizi Google+'da bulun