Dış Cephe Cam Temizliği
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (12 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,67. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Dış Cephe Cam Temizliği %20 indirim fırsatı ile akar Temizlik de. Kurumsal ofis binalarınız başta olmak üzere; cam ya da cam alaşımlı dış cepheleriniz profesyonel makinalarımız ile temizlenmektedir.

Dış Cephe Cam Temizliği Ne Kadar Sürer ?

Temizlik yapılacak alanın boyutuna göre değişkenlik gösterebilir. Genel olarak ulaşılması zor alanlar çok fazla mevcut değilse tarafımızdan gönderilen vinç ve uzman personelimiz 1 gün gibi kısa bir sürede temizlik yapabilmektedir.

Hem müşterilerinizin gözünde binanızın durumunu daha iyi gösterebilmek hem de çevrenizde farkedilmek için dış cephe cam temizliğinizi yaptırmalısınız.

Büyük paralar ödeyerek satın aldığınız ya da kiraladığınız ofis ya da genel merkez binalarınız, başlangıçta pırıl pırılken zamanla dış etkenlerin de etkisiyle kirlenebilmektedir.

Akar temizlik firmasının işine aşık ve profesyonel personeli ile tüm iş güvenlik önlemleri de alınarak detaylı bir dış cephe temizliği yapılabilmektedir.

Dış Cephe Nasıl Temizlenir ?

Öncelikle temizlik yapılacak binaya keşif hizmeti vermekteyiz. Binanın temizlenecek alanlarını belirlemekteyiz. Daha sonra ulaşılması zor alanların tespiti yapılmaktadır. Vinç nerelerde kullanılacak? İskele kurulması gerekli mi ? Gibi soruların cevabı netleştirilerek temizlik işlemine geçilmektedir.

Dış cephe temizliğinde endüstriyel malzemeler kullanılmaktadır. Temizliğin durumuna göre saf su ile temizlik işlemi de yapılabilmektedir.

Yüksek katlı binalarda vinç ile işlem yapılması zorlanırsa hızlı kurulum yapılan iskelelerimiz vasıtası ile görevli personel temizlik işlemini yürütebilmektedir.

Dış Cephe Temizliği Yapılırken Ne Tür Önlemler Alınmaktadır ?

  • Dış cephe temizlik işlemi yapacak personelimiz gerekli iş güvenliğini almış profesyonel kişilerden oluşmaktadır
  • Kullanılan vinç operatörleri vinç ehliyetine sahiptir.
  • Yüksekten sallanan hareketli iskele yasal mevzuata uygundur.
  • Personelin emniyet kemeri ve yedekli emniyet kemeri kullanması zorunludur.
  • Personelimiz işçi sağlığı ve güvenliği ile ilgili tüm yasal mevzuata uygun olarak istihdam edilmektedir.

Tüm personelimiz sigortalıdır. Herhangi bir iş kazası meydana gelmesine hiç bir şekilde tahammül edemeyiz. Bu sebeple tüm gerekli prosödürler ve daha fazlası tarafımızdan uygulanmaktadır.

Tüm bu önlemlere rağmen istemediğimiz olumsuz bir durum olması halinde tüm sorumluluk firmamızındır.

İstanbul Bölgesinde Ofis ve Kurumsal ofis gibi binalarınızın dış cephe temizliğini yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir