Akar halı yıkama fotoğrafı
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (32 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Akar Halı Yıkama

Akar halı yıkama şirketleri yılların vermiş olduğu engin tecrübe ve birikim ile siz saygı değer halkımıza hizmet sunmaya devam etmektedir.

Halı yıkama nasıl yapılır

Halılarınız çok kir tutan ev eşyalarınız olması sebebi ile tek bir aşamada temizlenmesini beklemek hayalcilik olur onun içindir ki Akar halı yıkama firması olarak halılarınızı bir kaç ayrı işlemden geçirip temiz ve hijyenik olduğuna tam vakıf olduktan sonra sizlere teslim ediyoruz bu aşamaları aşağıda bilginize sunuyoruz.

Halılarınızın Teslim Alma İşlemi

Halılarınızın teslimi sırasında halılarınızda eskime yıpranma var mı lekeli bölümleri neresidir hangi bölgelerde özel çalışmalar yapılacak bunlar belirlenip gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılır kaç adet olduğu kaç m2 halınız cinsi ve yapılacak işlemler halı teslim tutanakları ile kayıt altına alınır halılarınız etiketlenerek başka müşterilerimizin halıları ile karışma olasılıkları ortadan kaldırılır düzenli bir yükleme ile akar halı yıkama fabrikalarına doğru yola çıkar.

Toz Odasında Halıların Tozunun Alınması

Fabrikamıza gelen halılarınız toz odalarında halınız üzerinde bulunan tozların yüksek vakumlu makinalar ile toz temizliğinin yapılması üzerindeki kıl tüy gibi meteryallerin temizlenmesi evrelerinden geçmesinden itibaren halılarınız yıkama işlemleri için hazır hale getirilmiş olur.

Halıların Yıkama işlemleri

Yukarıdaki aşamalardan geçen halılarınız artık yıkama işlemine hazırdır sizin halılarınız için hazırlanan yumuşatma havuzlarına atılıp on dakika kadar bekletilen halılar otomatik yıkama makinalarına verilir tozu alınmış havuzda yumşatılmış robotik yıkama makinamız defalarca üzerinde gezinen yumşak fırçalar ve basınçlı su ile tekrar tekrar üzerinde yıkama işlemlerini gerçekleştirir temizlendiği kesinleşen halılar leke kontrolleri yapılır varsa üzerinde her hangi bir leke leke sökme masasına alınarak mevcut olan leke çıkartılır durulama işlemi yapılıp işlem tamamlanır..

Halıların Kurutulması

Artık yıkanmış temizlenmiş olan halılarınızın kurutulması kurutma odalarına alınması işlemine sıra gelmiştir son derece nezih ve son teknolojik olarak inşa edilen kurutma odalarında halılarınız kurutulup üzerinde hiç bir nem kalmamasına çok özen gösterilip halılarınızın paketlenme ve teslim aşamalarına doğru yola çıkmış olur.

Halıların Paketlenme ve Teslim Aşamaları

Halılarınız kir pas içinde gelmiş olabilir bu andan itibaren halılarınız tertemiz oldu ve teslime hazır artık ambalajlanıp teslim edilmesi gerekiyor sizlerden uygun bir randevu saati alıp ambalajlanmış halılarınız kapınıza teslim edilir teker teker açılarak kontrol etmeniz sağlanıp bir müşterimizinde memnuniyetini kazanmış olmanın o güzel duygusunu yaşarız..

 

Akar Carpet Washing
Akar carpet washing companies continue to provide service to you, our respected people, with the vast experience and experience of years.

How to do carpet cleaning
It is a dream to wait for your carpets to be cleaned in a single step as you have households that hold a lot of dirt, so that, as Akar carpet washing company, we process your carpets in a few separate processes and deliver them to you for your information, after being fully aware that they are clean and hygienic.

Delivery of Your Carpets
During the delivery of your carpets, there is aging in your carpets, where are the stained sections, in which regions, special studies will be determined and the necessary information is made to you, how many m2 of your carpet type and the operations to be performed are recorded with the carpet delivery minutes, your carpets are labeled and the possibility of mixing with the carpets of other customers is eliminated. flows to the carpet washing factories with a loading.

Dusting of Carpets in the Dust Room
Your carpets coming to our factory are made ready for washing operations since the dust on the carpet in the dust rooms passes through the cleaning stages of the materials such as bristle hair on the cleaning of dust with high vacuum machines.

Washing of carpets
Your carpets, which have gone through the above steps, are ready for the washing process. The carpets that are thrown into the softening pools prepared for your carpets and kept for ten minutes are given to the automatic washing machines. If any checks are made, any stains on the stain removal table are removed and the existing stain is removed, rinsing is done and the process is completed.

Drying Rugs
Drying your carpets, which are now washed and cleaned, has become a part of the process of taking them into the drying rooms. In the drying rooms built in a very decent and state-of-the-art technology, care is taken to ensure that there is no moisture left on the carpet in the drying rooms, and set out towards the packing and delivery stages of your carpets.

 

Packaging and Delivery Stages of Carpets
Your carpets may have come in dirt rust. From now on, your carpets have been clean and ready to be delivered, we need to be packaged and delivered. We take a suitable appointment time and your packaged carpets are delivered to your door, and we will have a nice feeling of being satisfied with one of our customers.

5 thoughts on “Akar Halı Yıkama

  1. Geçen ay halı yıkama ihtiyacımız hasıl oldu internetten tesadüfen akar halı yıkama firmasını buldum bu güne kadar bir çok kişiden halı yıkama şirketleri hakkında farklı şikayetler dinledim ilk etapta endişelenmeme rağmen halıları verdim sağ olsun halılarım beş gün sonra çok güzel temizlenmiş paketlenmiş olarak geldi akar halı yıkama şirketine çok teşekkür ederim başarılarının devamını dilerim..

    1. TEMEL AMACIMIZ Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak. Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamaya yönelik ürün ve hizmetler sunmak. Teknolojiyi yakından takip edip edindiğimiz birikimi müşterilerimizin hizmetine sunmak. Sunduğumuz hizmetlerle, müşterilerimizin iş verimlerini maksimum seviyeye çıkarmak. Öneri ve eleştirilere açık olmak. Bütün çalışanlarımıza kalite bilincini yaymak. Bütün enerjimizi, müşterilerimizi dinleyip onlara maksimum değer katmak için harcamak. Ürün ve hizmetlerimizde standartlara uygunluğu gerçekleştirmek. Sürprizlerden kaçınarak kalitede sürekliliği sağlamak. Kalitede çıtayı sürekli yükseltmek. Kadromuzu sürekli eğitip geliştirmek. Sorunlara etkili ve hızlı çözüm üretmek. Yeni fikirler geliştirmek. Satış sonrası desteği, aksatmadan etkili bir şekilde vermek. Şirket içi ve dışı iletişimleri hızlı ve etkili gerçekleştirmek OLMUŞTUR HER DÖNEMDE !!!!

  2. Her zaman halılarımızı Akar halı yıkama şirketine yıkatıyoruz biz bu güne kadar her hangi bir şikayetimiz olmadı çok güzel halılarımızı temizleyip ambalajlı bir şekilde tam zamanında teslim ettiler kendilerine teşekkür eder başarılarının devamını dilerim suadiye fatma ablanız

  3. Evlerde halı temizliği çok önemlidir tüm akarları bakterileri tüylü olan halılar içerisinde hapsedip bir çok yeni bakterinin oluşmasına dolayısı ile yeni hastalıklara yol açmaktadır bu sebeple halı temizliğine dikkat etmeniz en az iki ayda bir halılarınızın temizlenmesi gerekmektedir bir çok vatandaşımız bu konuyu ihmal edip halılarda biriken tozlar akarlar ve bir çok hastalık sebebi olabilecek bakteriler ile birlikte aynı evde yaşamaya devam etmektedir sizleri bu sorundan kurtarıyoruz sizlere bir telefon kadar yakınız arayın alalım halılarınızı 3 gün içerisinde temizlenmiş tüm kirlerden arındırılmış bir şekilde kullanımınıza hazır bir şekilde teslim edelim Akar halı yıkama Anadolu yakasında tüm semtlere ücretsiz servis kaliteli ve güvenli hizmet.. 0216 489 75 65

  4. Kale halı yıkama olarak siz değerli meslek taşımıza başarılar dilerim. Temizlik ve halı yıkama sektörü oldukça zorlu sektörler arasındadır. Kaliteli bir hizmet anlayışı ile hareket edilmez ise sektörde ayakta kalmak oldukça güçtür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir