Ev Temizliği Servisi
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (10 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,90. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Gündelikçi temizlik için bay ve bayanlar

Günlük temizlik, her zaman her daim ihtiyaç duyulan ve her istenildiğinde personel bulup yaptırmanın zor olduğu, çeşitli sorunlar ile karşılaşılan bir konu olmaktadır. Şirketimiz kurulduğundan beri bu konunun üzerine dikkat kesilmiş, müşterilerimizin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak bu alanda neler yapılabileceği hakkında araştırmalar yapıp, sizlere en iyi ve en sağlıklı hizmeti nasıl sunabileceğimizi planlamış ve bu plan doğrultusunda ihtiyacınıza uygun yetişmiş, eğitilmiş personeller kadrosu oluşturmuş olup, bu kadroyu her daim hizmetinize hazır tutmayı sağlamaktadır.

Neler yapılır

-Çalışanlarımızın Evlerinizde Yaptığı Temizlik Alanları Nelerdir?
Öncelikle evinizin derlenip toparlanması, cam temizliği, toz alma, mutfak ve WC temizliği, zemin silme-süpürme çöplerin toplanıp atılması, kapı-masa-koltuk silimi gibi genel ev temizliği işleri yapılmaktadır.

 

Hizmete Dahil Olmayanlar

-Personel için risk doğuracak ağırlıklar
-Erişilmesi güç yerler
-İlaçlama yapmak
-Camların dışını silerken personelin dışarı sarkması
-Evcil hayvan pisliği temizlemek
-Evin dışında kalan herhangi bir yeri temizlemek
-Tehlikeli maddeleri temizlemek
-Ütü yapmak (daha önce talep edilmemiş ise)
-Yangın, Sel Baskını , Çöp Ev Temizliği gibi özel durumlar önceden söylenmediği taktirde temizlenmemektedir.

Arama kelimeleri

Gündelikçi bayan ilanları ,gündelikçi bayan İstanbul, gündelikçi bayan aranıyor , gündelikçi arayanlar İstanbul , gündelikçi iş ilanları İstanbul ev temizliği gündelikçi gündelikçi arayanlar, gündelikçi bayan ilanları, gündelikçi arayanlar İstanbul gündelikçi arıyorum diyenler gündelik temizlikçi arayanlar ev temizlikçisi arayanlar, günlük temizlikçi arayanlar, gündelikçi bayan İstanbul gündelik temizlik işi arıyorum diye İnternet sayfalarında dolaşanlar sizlere en uygun en hızlı çözümleri sunan firma Akar Temizlik şirketi Her daim hizmetinizdedir.

gündelikçi ev temizliği için yardımcı bayan acil günlükçü bayan bu gün için temizlikçi bayan arıyorum acil yardımcı temizlikçi

Men and women for daily cleaning
Daily cleaning is always an issue that is always needed, and it is difficult to find and have personnel on demand, and various problems are encountered. Since our company was founded, attention has been paid to this issue, by considering the needs of our customers, we have made researches about what can be done in this field, planned how we can provide you with the best and healthiest service and have created a staff of trained and trained staff in accordance with this plan. provides to be ready for your service.

What to do
-What are the cleaning areas of our employees in your homes?
First of all, general house cleaning works such as compiling and recovering your home, cleaning the glass, dusting, kitchen and WC cleaning, collecting and disposing of floor-sweeping garbage, door-table-seat cleaning are done.

Not Included in the Service
-Weights that pose a risk for the personnel
– Hard to reach places
-Doing medication
-Personnel hanging out while wiping outside the windows
– Cleaning up pets’ mess
-Clean any place outside the home
-Doing dangerous goods
-Ironing (if not requested before)
– Special situations such as fire, flood, garbage house cleaning, etc. are not cleaned unless previously stated.

Search words
Everyday lady ads, casual lady Istanbul, casual lady seeking, casual seekers Istanbul, casual job advertisements Istanbul home cleaning casualist daily seekers, casual women flyers, casual seekers Istanbul seeking casualists, casual cleaners seeking home cleaners, daily cleaning seekers, daily lady seekers Istanbul Akar Temizlik company, which provides the fastest solutions that are most suitable for those who browse the internet pages for looking for daily cleaning jobs, is always at your service.

emergency lady cleaning for everyday housekeeping lady looking for a cleaning lady for this day emergency lady cleaning

4 thoughts on “Gündelikçi temizlik için bay ve bayanlar

  1. Bu alanda siz değerli müşterilerimizin olumlu veya olumsuz tüm yorumlarını istisnasız yayınlamaktayız sizlerde yorumlarınızı bu alana yaparak hatalarımız var ise bizlerin eksik kaldığı yönleri belirterek bir daha bu hataları yapmamaya çalışırız olumlu görüşlerinizi belirterek ise bizlere daha fazla çalışma motivasyonu sağlamış olursunuz.

  2. Akar temizlik şirketinden zaman zaman yardımcı gündelikçi bayanlar alıyorum evimi temizlettirmek için almış olduğum elemanlardan memnun kalıyorum her hangi bir şikayetim olursa hemen şirket yetkilileri bu bu konuyu düzeltiyorlar kısacası Akar temizlik şirketinin bu hizmeti başarı ile yaptığını şahsen ben takdir ediyorum sizlerde gönül rahatlığı ile bu firmadan bu ve bunun gibi hizmetleri satın alabilirsiniz tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum…

    1. bu güzel değerli övgülerinize her daim layık olmayı bir şirket politikası olarak benimsemiş bir temizlik şirketi olarak sizlerin bu tür güzel yorumlarınıza layık olmaya çalışıyoruz TEŞEKKÜRLER

  3. Evet ucuz temizlik denince akla hemen gündelikçi bayanlar gelir çünkü ne Sigortası vardır nede sosyal hakları iş böyle olunca her zaman başvurulan yollar kapıcının hanımı komşunun temizlikçi si akla gelir hemen oysaki nasıl olmalıdır tabi ki her şeyin yasal olduğu bir temizlik şirketinden eleman istemek çok zor gelir kurallara uymak güvenilir elemanları evinize almak her şeyi kuralına göre oynamak zordur bizler bu tür konular ile yıllardır mücadele etmiş bir temizlik firmasıyız siz değerli müşterilerimize her zaman doğru olan yöntemlerle doğru olan hizmeti sunma çabası içerisinde olduk yıllar yılı sizlerinde bu konularda daha duyarlı daha bilinçli olmanız gerekmektedir evinize aldığınız temizlikçilerin kimler olduğunu arkasında duran bir firmanın var olması gerektiği gibi konularda daha bilinçli olmanız gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir