1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (11 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Gemi Tekne Ve Yat Temizliği

Gemi temizliklerinde yat temizliği ve tekne temizliklerinde dikkat edilmesi gereken en önemli konu tekne ve yatlarda kullanılan malzemelerin son derece hassas malzemelerden oluşması madden ve manen çok önem verilmesidir tamda bunlar için gemi ve tekne temizlik işleriniz   en kısa sürede hiç bir ürüne zarar vermeden  tamamlanır ve temizlik sonrası herhangi bir kaba veya ayrıntıda kirlilik görünmez. Gemi, yat ve tekneler için iç yapılarına uygun ve özellikle yat ve teknelerin iç aksamlarında kullanılan malzemelerin özel olmasından dolayı hassas ve dikkatli bir çalışma yapmaktayız.

Yapılan çalışmalar esnasında sizlere hangi malzemenin nereye kullanılacağı hangi tür sonuç alınacağı hakkında birifing verilir  tam anlamıyla kaliteli ve hijyenik bir ortam olacağına dair garanti verilir. Kullandığımız malzemeler, hiçbir zaman aşınmaya veya yıpranmaya neden olmamaz.

Gemi Tekne ve Yat Temizliği

Özenle baktığınız ve her türlü bakımına sonuna kadar dikkat ettiğiniz gemi, yat veya tekneleriniz için  özenli temizlik hizmeti sunmaktayız. Kullanım süresi ve şekline göre değişebilen aralıklarda tekneleriniz kirlenebilmektedir ve zamanla bu da sizi rahatsız edebilmektedir. Akar Temizlik Şirketi burada size yardımcı olmaktan mutluluk duymaktadır.

Temizlik işlemi yapılmadan önce tekne ya da yatlarınız üzerinde detaylı bir inceleme yaparız. Görünen veya görünmeyen alanların tespiti yapıldıktan sonra temizliğin nereden başlayacağı ve nerede sonlandırılacağı kararlaştırılır.

Sizin için uygun olan zaman aralıklarında sizin kullanımınızı etkilemeyecek şekilde temizlik işlemi yapılmaktadır.

3 thoughts on “Gemi Tekne Ve Yat Temizliği

  1. Gemi ve Yatların yapım ve bakım aşamasından sonra bulundukları liman ve marinalarda Akar temizlik ekipleri ve ekipmanları tarafından hijyenik bir şekilde temizlenip hizmetinize sunulur 2017 yılında bir çok tekne ve yat temizliğini başarı ile tamamlanmış olan AKAR TEMİZLİK 2018 yılında,da bu alanda iddialı çalışmalarını sürdürmektedir

  2. Geçen yıl başında yatımı başka bir firmaya temizletmek istemiştim ismi lazım değil firmanın hiç bir iş yapmadan bir çok para vermiştim bu hafta sonu Bir arkadaşın tavsiyesi üzerine akar temizlik şirketine yat temizliği hizmet yaptırdım adamlar gerçekten profosyonel iş yapıyorlar baştan aşağı yatımın her köşesini adeta el deymedik yer bırakmadan pırıl pırıl temizlediler önümüzdeki yılda artık iş onların sizlere de bu firmayı tavsiye ederim hem işlerini iyi yapıyorlar hemde çok pahalı değil aldığım hizmete göre ucuz bile sayılır Teşekkürler Akar temizlik ……..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir