Okul Temizliği
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (13 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Okul Temizliği 2002 Yılından beri hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. Kurumsal bir anlayışla olabilecek en titiz şekilde okul ve eğitim kurumlarının  temizliğini yapmaktayız.

Akar Temizlik Şirketi 2002 Yılında kurulmuş olan ve sektörde önde gelen ilk firmalardandır. Endüstriyel Temizlik alanında profesyonel hizmet veren sertifika sahibi nadir kurmlardan biri olmakla gurur duyuyoruz.

Okul Temizliği Hizmeti

Minik yavrularımızdan tutun da üniversite kürsülerindeki gençlerimize kadar tüm öğrencilerin temiz bir eğitim kurumuna ihtiyacı vardır. Daha doğrusu temiz bir kurumu tüm öğrenciler haketmektedir.

Günümüzde yapılan araştırmalar temiz eğitim kurumlarının eğitim konusunda daha hızlı ilerlediklerini göstermektedir.

Okul Temizliği ve Hijyenik Temizlik Şirketi

Kreşlerden başlayarak üniversitelere kadar uzanan eğitim kurumlarında hastalıkların önlenmesinde temizlik büyük önem arz etmektedir.

Okul temizliği hizmeti; çoklu kullanım alanlarında oluşabilecek bakteri ve mikropların öldürülmesi, yeniden üremesini tetikleyen faktörlerin ortadan kaldırılması gibi işlemlerin yanı sıra standart temizlik hizmetlerimizi de kapsar.

Başlıca Eğitim Sektörü Temizliği Hizmetlerimiz Şu Şekildedir :

Zemin Temizliği
Eğitim kurumlarımızın ıslak ve kurum zeminlerini ağaç ya da granit farketmeden detaylı temizleme hizmetimiz
Kimyasal Kullanmıyoruz
Okul temizliği hizmetini verirken kimyasal maddeler kullanmadan organik çözümler sunuyoruz.
Alerji Yok
Organik maddeler ile temizlik hizmeti vermemizden ötürü alerjik reaksiyonlar yaşanmamaktadır.

Eğitim sektöründe temizlik ihtiyaçlarınıza full paket halinde çözümler üretmekteyiz. İster bir defalığına olsun isterseniz de uzun dönemli olsun her ihtiyaca çözüm sunmaktayız.

Profesyonel temizlik personelimiz ile hiç bir sorumluluk almadan eğitim kurumunuzu profesyonel bir şirkete emanet edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir